Rüyada bir erkeğin kadını beğenmesi

Rüyada bir erkeğin kadını beğenmesi insanların alım gücünün azalacağına, işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, bir sınavdan geçileceğine, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin kadını beğenmesi gördüyseniz:

  • Açık olmayan durumları aydınlatmak için soru sormak gerekebilir.

Rüyada erkeğin kadını yıkaması sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin kadını öpmesi çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin kadını kovalaması huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin kadını beğenmesi böylece aynı hataları yapmayacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkeğin kadını dudaktan öpmesi yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin bir kadını yanağından öpmesi içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, keyfinin ve moralinin kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin kadını öpmek istemesi yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına inanılır.

Rüyada bir erkeğin sevdiği kadını görmesi hataların telafi edileceğine, evleneceğinize delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.