Rüyada bir insanın eridiğini görmek

Rüyada bir insanın eridiğini görmek işlerin sarpa saracağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, iyi gelir getiren işler yapılacağına, sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir insanın eridiğini gördüyseniz:

  • Olaylara sakin yaklaşmayı denemelisiniz.

Rüyada bir insanın eridiğini görmek aradığı kişiyi bulacağına, işlerinin günden güne bozulacağına yorulur.

Rüyada insanın eridiğini görmek hakkın lütuflarına sahip olunacağına, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine işarettir.

Rüyada buz eridiğini görmek muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonunun eridiğini görmek rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tuzun eridiğini görmek mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kemiklerinin eridiğini görmek sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada buz dağının eridiğini görmek çok büyük bir çalışma yapılacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada sabunun eridiğini görmek kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments