Rüyada bir kadınla tartışmak

Rüyada bir kadınla tartışmak ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, belki ölümler görüleceğine, allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işaret eder.

Rüyada bir kadınla tartışmak gördüyseniz:

  • Sizi eleştiren veya çalışmalarınızı takdir eden kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bir kadınla sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine inanılır.

Rüyada bir kadınla kaçmak bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına inanılır.

Rüyada ölü bir kadınla konuşmak canının kıymetini bileceğine, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadınla tokalaşmak yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına yorulur.

Rüyada dul bir kadınla evlenmek nasibin de kısmetlerin de artacağına, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kadınla dertleşmek musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadınla oturmak iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine işarettir.

Rüyada bir kadınla bakışmak kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments