Rüyada bir kızı öpmeye çalışmak

Rüyada bir kızı öpmeye çalışmak yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, darlığa düşeceğine, yeni bir ortama gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, hataların telafi edileceğine, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına işarettir.

Rüyada bir kızı öpmeye çalışmak gördüyseniz:

  • Çok ağır bir tepki görebilirsiniz.

Rüyada bir kızı öpmeye çalışmak maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kızı öpmeye çalışmak huzur dolu günler geçireceğine, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına alamet eder.

Rüyada öpmeye çalışmak düşmanına galip geleceğine, artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin öpmeye çalışması büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kadını öpmeye çalışmak tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Rüyada sevgiliyi öpmeye çalışmak bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada birini dudaktan öpmeye çalışmak bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, büyük başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin zorla öpmeye çalışması yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments