Rüyada bir şeyler dağıtmak

Rüyada bir şeyler dağıtmak alacaklıların kapısını aşındıracağına, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada bir şeyler dağıtmak gördüyseniz:

  • yanlız bir plan varsa onu ertelemenize neden olabilir.

Rüyada bir şeyler toplamak mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine inanılır.

Rüyada bir şeyler okumak yüksek moralli olacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada iyi şeyler duymak çekemeyenlerin de çoğalacağına, partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine rivayet eder.

Rüyada bir şeyler vermek allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada bir şeyler duymak gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine inanılır.

Rüyada bir şeyler yıkamak daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına inanılır.

Rüyada zıt şeyler görmek girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada görülen şeyler atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments