Rüyada bir şeylerden korkmak

Rüyada bir şeylerden korkmak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, onları koruyup kollayacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir şeylerden korkmak gördüyseniz:

  • Kendinizi fazlasıyla beğeniyorsunuz.

Rüyada bir şeylerden korkmak yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, işveren koltuğunda oturacağına inanılır.

Rüyada bir şeylerden korkup kaçmak anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir şeylerden kaçmak karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına yorulur.

Rüyada bir şeylerden saklanmak rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine tabir olunur.

Rüyada görünmeyen şeylerden korkmak heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına işarettir.

Rüyada bir şeylerden kaçtığını görmek daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sürekli bir şeylerden kaçmak sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.