Rüyada bir sınavdan geçtiğini görmek

Rüyada bir sınavdan geçtiğini görmek en büyük acılarının dineceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, birikiminin artacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine inanılır.

Rüyada bir sınavdan geçtiğini gördüyseniz:

  • Aile içindeki birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, çok eskilere kadar uzanan sorgulamaları getirebilir.

Rüyada bir sınavdan geçtiğini görmek maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada sınavdan geçtiğini görmek rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına, hastalıklarının son bulacağına yorulur.

Rüyada sınavdan çıkarılmak düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada sınavdan korkmak kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine delalettir.

Rüyada sınavdan sıfır almak eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sınavdan zayıf not almak çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına inanılır.

Rüyada sınavdan yüksek not almak zor günlerin geride kalacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada sınavdan geçer not almak ekmeğini alın teri ile kazanacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.