Rüyada birinden koli almak

Rüyada birinden koli almak daha fazla gelire kavuşacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, daha fazla para kazanacağına yorulur.

Rüyada birinden koli almak gördüyseniz:

  • Ekip çalışmaları veya grup aktiviteleri ön planda olabilir.

Rüyada birinden koli almak maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına işaret eder.

Rüyada koli koli beyaz yumurta görmek çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada koli koli ayakkabı görmek rakiplerin her konuda fark atacağına, gayrimenkul işine girileceğine alamet eder.

Rüyada koli koli eşya görmek işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koli koli süt görmek çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, para ve makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada koli koli muz görmek zaman zaman kişiyi ezeceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına işarettir.

Rüyada koli koli bisküvi görmek sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, yokluğa, darlığa düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada koli koli kitap görmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments