Rüyada birinin ayağının ağrıdığını görmek

Rüyada birinin ayağının ağrıdığını görmek sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, aksiliklerin başgöstereceğine, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin ayağının ağrıdığını gördüyseniz:

  • Hiç görmediğiniz bir noktaya varabilirsiniz.

Rüyada birinin ayağının ağrıdığını görmek kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin ayağının ağrıdığını görmek iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine yorulur.

Rüyada ölen birinin ayağının ağrıdığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına işaret eder.

Rüyada bir ayağının ağrıdığını görmek rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine inanılır.

Rüyada arkadaşının ayağının ağrıdığını görmek neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada eşinin ayağının ağrıdığını görmek başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada babanın ayağının ağrıdığını görmek sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına rivayet eder.

Rüyada birinin bacağının ağrıdığını görmek girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments