Rüyada birinin cebinde bıçak görmek

Rüyada birinin cebinde bıçak görmek işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına, şansa, çok büyük bir mutluluk duyulacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine tabir olunur.

Rüyada birinin cebinde bıçak gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan bilgileri veya alacağınız haberleri doğru değerlendirmeli, gerekirse olayların dışında kalmalısınız.

Rüyada birinin cebinde bıçak görmek saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine inanılır.

Rüyada cebinde bıçak görmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin cebinde para görmek ters giden olayların düzeleceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölen birinin cebinde para görmek evliliğinde mutlu olacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin cebinde bozuk para görmek hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına işarettir.

Rüyada birinin bıçak fırlatması yeni şeyler deneneceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinin bıçak atması uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, güzelliklerle dolacağına tabir olunur.

Rüyada birinin bıçak vermesi kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments