Rüyada birinin güvercin beslediğini görmek

Rüyada birinin güvercin beslediğini görmek her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, düşman hususunda keder ve üzüntüye, gözyaşının kuruyacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına delalettir.

Rüyada birinin güvercin beslediğini gördüyseniz:

  • Arkadaşlar, komşular veya akrabalar hayatınızı kolaylaştıracak önerilerde bulunabilir.

Rüyada birinin güvercin beslediğini görmek kötü halinden eser kalmayacağına, onların kıymetini bileceğine inanılır.

Rüyada güvercin beslediğini görmek hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına yorulur.

Rüyada birinin kuş beslediğini görmek sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine inanılır.

Rüyada birinin tavşan beslediğini görmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin evde yılan beslediğini görmek borçlarını ödemekte zorlanacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına yorulur.

Rüyada birinin yılan beslediğini görmek bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin köpek beslediğini görmek hastalıklara şifa bulunacağına, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada birinin domuz beslediğini görmek hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.