Rüyada birinin kartopu atması

Rüyada birinin kartopu atması az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, konforundan da ödün vereceğine, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, çok başarılı işler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin kartopu atması gördüyseniz:

  • Detayları atlamamanız gerekiyor.

Rüyada birinin kartopu atması gülmeye hasret kalacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kartopu attığını görmek sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, hayatının bir anda renkleneceğine rivayet eder.

Rüyada birinin kartopu oynadığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sana kartopu attığını görmek sorunlarının sürekli artacağına, zarar edeceği bir döneme gireceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine delalettir.

Rüyada birinin bana kartopu attığını görmek işlerinde atılıma geçeceğine, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kartopu oynamak kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine işarettir.

Rüyada kartopu yapmak özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada kar ve kartopu görmek aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, şansının yaver gideceğine ve allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments