Rüyada birinin kolumu ısırması

Rüyada birinin kolumu ısırması endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kolumu ısırması gördüyseniz:

  • Belli sırların saklanması konusu büyük önem taşıyor.

Rüyada birinin kolumu ısırması çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına işarettir.

Rüyada birinin kolumu kesmesi ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine delalet eder.

Rüyada birinin kolumu kırması rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kolumu tutması hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kolumu kedi ısırdı şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, mallarının ve parasının bereketinin artacağına tabir olunur.

Rüyada kolumu böcek ısırdı sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına yorulur.

Rüyada fare kolumu ısırdı rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, kolay kolay pes etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kolumu kestiler takdir görecek pek çok iş yapacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments