Rüyada birinin sana ekmek vermesi ne demek

Rüyada birinin sana ekmek vermesi ne demek çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, bir anda atılıma geçeceğine, başarılarının artacağına, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sana ekmek vermesi ne demek gördüyseniz:

  • Kimse zorlanmalara tahammül edemeyebilir.

Rüyada tanımadığın birinin sana ekmek vermesi aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına rivayet eder.

Rüyada birinin sana yufka ekmek vermesi onu hayallerine kavuşturacağına, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sana ekmek vermesi ne demek yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine işarettir.

Rüyada birinin sana ekmek vermesi nedir kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, kurulu düzeni olacağına delalet eder.

Rüyada ölen birinin sana ekmek vermesi bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, helal rızka kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana ekmek vermesi yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine rivayet eder.

Rüyada ölü birinin sana ekmek vermesi sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşının sana ekmek vermesi sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments