Rüyada birinin vücudunda dikiş izi görmek

Rüyada birinin vücudunda dikiş izi görmek ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, sevdiklerinden ayrı kalınacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin vücudunda dikiş izi gördüyseniz:

  • Getirisi olacak anlaşmalar, satışlar veya istediğiniz bir malın alımı gerçekleşebilir.

Rüyada birinin vücudunda dikiş izi görmek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücudunda dikiş izi görmek içsel güvensizliklerinize, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada vücudunda dikiş görmek göğüs germek zorunda kalınacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin vücudunda kıl görmek dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada ölen birinin dikiş dikmesi düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, kariyer edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin yarasına dikiş atmak sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına işarettir.

Rüyada birinin kafasına dikiş atmak yaşam enerjisini geri kazanacağına, ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine delalettir.

Rüyada birinin kafasında dikiş görmek girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments