Rüyada bokunda boncuk görmek

Rüyada bokunda boncuk görmek kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, hak yolundan ayrılacağına delalet eder.

Rüyada bokunda boncuk gördüyseniz:

  • Fazla tedbirli davranma huyunuz hayattan zevk almanızı engelliyor ya da eğlenceyi kaçırmanıza neden oluyor olabilir.

Rüyada bokunda boncuk görmek haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada bokunda boncuk bulmak neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine işaret eder.

Rüyada kendi bokunda kurt görmek ailesini hem gururlandıracağına, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına yorulur.

Rüyada bokunda kurt görmek işinin gücünün hal yoluna gireceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada boncuk boncuk ağlamak aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine tabir olunur.

Rüyada bokunda solucan görmek sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine işarettir.

Rüyada boncuk boncuk kar görmek ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine delalettir.

Rüyada hayvan bokunda yürümek ister istemez başının belaya gireceğine, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments