Rüyada bokunu yapamamak

Rüyada bokunu yapamamak elindeki imkanların artacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, keyfinin ve neşesinin artacağına, zararların yakında telafi edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına alamet eder.

Rüyada bokunu yapamamak gördüyseniz:

  • Karşılıklı eleştiri ya da şikayetler söz konusu olabilir.

Rüyada bokunu yemek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine, borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada bokunu yapamamak çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına delalet etmektedir.

Rüyada bokunu temizlemek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada bebeğin bokunu görmek bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına, sıkıntılar son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir insanın bokunu temizlemek önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi bokunu silmek huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının bokunu temizlemek bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin bokunu temizlemek iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.