Rüyada bolca zeytin görmek

Rüyada bolca zeytin görmek işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, başının ağrıyacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada bolca zeytin gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda uzun vadeli ilişki, iş birliği ya da işlere veya uzun zamandır çözüm bekleyenlere odaklanmalısınız.

Rüyada bolca zeytin görmek beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına inanılır.

Rüyada bolca kan görmek rakiplerin teker teker alt edileceğine, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada bolca kiraz görmek daha çok kazanmaya başlayacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve bu sayede çok huzurlu bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bolca armut görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine yorulur.

Rüyada bolca para görmek isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, mevki kaybına uğrayacağına işarettir.

Rüyada bolca hamur işi görmek aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, mutlu olmanın yollarını bulacağına, rahata ereceğine yorulur.

Rüyada bolca çikolata yemek işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bolca yağmur yağması gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, verilen  sözlerin tutulacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments