Rüyada bozuk süt içtiğini görmek

Rüyada bozuk süt içtiğini görmek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, bu işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada bozuk süt içtiğini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı şeyleri yerine getiremeyeceğini veya getirmek istemediğini anlamanız gerekiyor.

Rüyada bozuk süt içtiğini görmek düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok su içtiğini görmek sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, dostlarını da iyi seçeceğine işaret eder.

Rüyada su içtiğini görmek ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, karanlık kişilerle muhatap olacağına rivayet eder.

Rüyada kahve içtiğini maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hap içtigini görmek yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada içtiğini tükürmek hayırlı bir döneme girileceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına delalettir.

Rüyada bolca su içtiğini görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bardakta su içtiğini görmek haneye bolluk ve bereketin dolacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.