Rüyada bozuk yumurta görmek

Rüyada bozuk yumurta görmek bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, şanssızlık yaşanacağına, başarısızlığa düşüleceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, işlerinden de geri kalacağına, kazancının bol olacağına, muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada bozuk yumurta gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalara varmak veya belli konularda durumunuzu ya da duruşunuzu netleştirmek istiyorsanız gereken koşullar yüzünü gösterebilir.

Rüyada bozuk yumurta yemek işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine yorulur.

Rüyada bozuk yumurta pişirmek hayallerin gerçekleştirileceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada bozuk yumurta görmek keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yumurta bozuk görmek kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına rivayet eder.

Rüyada haşlanmış bozuk yumurta yemek böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bozuk tavuk yumurta görmek sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına yorulur.

Rüyada çürük bozuk yumurta görmek kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bozuk haşlanmış yumurta görmek işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments