Rüyada bulunduğun yerden çıkamamak

Rüyada bulunduğun yerden çıkamamak gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, sorunların çabucak halledileceğine, nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına inanılır.

Rüyada bulunduğun yerden çıkamamak gördüyseniz:

  • Aniden karşılanan beklentileriniz, yaptığınız yatırımların ya da isteklerinizin karşılığını almanız veya cevap bulan sorularınız kafanızı karıştırabilir veya her şeye yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada bulunduğun yerden çıkamamak kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine işarettir.

Rüyada bulunduğun yerden gitmek sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, hayırlı bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada bulunduğun yerden kaçmak iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bulunduğun yerden başka yere gitmek sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulunduğun şehrin yanması farklı şeyler deneyeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına yorulur.

Rüyada bulunduğun evin yanması sevginin ve huzurun hâkim olacağına, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına yorulur.

Rüyada bulunduğun yerin sallanması gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine delalet eder.

Rüyada içinde bulunduğun binanın sallanması yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments