Rüyada bütün vücudunun titrediğini görmek

Rüyada bütün vücudunun titrediğini görmek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, kazançlı bir işe girileceğine, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, güzel bir haber almaya, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bütün vücudunun titrediğini gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz hedeflerinizle aranıza giriyor olabilir.

Rüyada bütün vücudunun titrediğini görmek sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bütün vücudunun alerji olduğunu görmek eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine delalettir.

Rüyada bütün vücudunun kabardığını görmek dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına yorulur.

Rüyada bütün vücudunun yara olduğunu görmek hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, istenmediğiniz bir yere gitmeye delalettir.

Rüyada bütün vücudunun kıllandığını görmek yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada bütün vücudunun su topladığını görmek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına işaret eder.

Rüyada yerin titrediğini görmek arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine işarettir.

Rüyada ellerin titrediğini görmek ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.