Rüyada büyük çakıl taşı görmek

Rüyada büyük çakıl taşı görmek ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, kazancının ve zenginliğinin artacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, zorlukların giderileceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, işlerindeki karın artacağına, sorunların kalmayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada büyük çakıl taşı gördüyseniz:

  • Duygularınızın bilinir olması olsılığı yüksek veya siz duygularınızı göstermek istiyorsunuz.

Rüyada büyük çakıl taşı görmek işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada çakıl taşı almak ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, sonradan da çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada çakıl taşı süpürmek düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına rivayet eder.

Rüyada çakıl taşı görme kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine delalettir.

Rüyada çakıl taşı yıkamak büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine alamet eder.

Rüyada çakıl taşı görmek ne demek onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, nice noksanlık içinde olduğuna delalettir.

Rüyada çakıl taşı üzerinde oturmak sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine işaret eder.

Rüyada çakıl taşı yağdığını görmek hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments