Rüyada büyük duvarlar görmek

Rüyada büyük duvarlar görmek rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, kalben çok rahat edileceğine, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine, huzurunun artacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına alamet eder.

Rüyada büyük duvarlar gördüyseniz:

  • Para konularında oldukça şanslısınız.

Rüyada büyük duvarlar görmek sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine alamet eder.

Rüyada taş duvarlar görmek sorumlu tutacağına, imkânsızlıklarının biteceğine yorulur.

Rüyada mavi duvarlar zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil duvarlar görmek iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi duvarlar görmek işini büyüteceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada pembe duvarlar görmek çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek duvarlar görmek uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine alamet eder.

Rüyada duvarlar arasında kalmak özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.