Rüyada büyük şehri görmek

Rüyada büyük şehri görmek bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, hayallerinin suya düşeceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük şehri gördüyseniz:

  • Bir kimse hakkında olumlu ya da olumsuz hemen karara varmamalısınız.

Rüyada büyük şehri görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir şehri sel basması çok güzel bir evlilik yapılacağına, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine işarettir.

Rüyada şehri sel basması günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına yorulmaktadır.

Rüyada şehri gezmek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına işaret eder.

Rüyada şehri su bastığını görmek sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada yaşadığın şehri su basması hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşadığı şehri görmek rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına delalet eder.

Rüyada doğduğu şehri görmek sosyal hayatını da askıya alacağına, işlerinin azalacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments