Rüyada çarşaflı kadına sarılmak

Rüyada çarşaflı kadına sarılmak yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada çarşaflı kadına sarılmak gördüyseniz:

  • Sizi her türlü onaylayan veya size uymayan yaşam tarzlarına ödün vermenize neden olan kişilere belli bir mesafede durmanızda fayda var.

Rüyada çarşaflı kadına sarılmak alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına delalet eder.

Rüyada çarşaflı önemli ve ciddi işler yapacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada siyah carsafli kadin maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına tabir olunur.

Rüyada çarşaflı kadınla konuşmak huzurunu kaybedeceğine, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birini çarşaflı görmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, işlerinde başarısızlığa düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kara çarşaflı olmak yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşını çarşaflı görmek kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada annesini çarşaflı görmek her isteklerinin yerine geleceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Songül kılıç

Rüyamda bir mahallede yım bir bininan kapisindan çıkıyorum çarşaflı arkadaşımi gördüm sarıldık yüksek bir merdivendi ordan indik kırmızı bir apartmandi