Rüyada çatının yıkılması görmek

Rüyada çatının yıkılması görmek hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, işlerin çok iyiye gideceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine yorulur.

Rüyada çatının yıkılması gördüyseniz:

  • Maddi yardımlarda bulunmak için doğru zaman olmayabilir.

Rüyada çatının yıkılması görmek nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, saygı göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada depremde çatının yıkılması sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına yorulur.

Rüyada çatının aktığını sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada çatının sallanması ağız tadının bozulmayacağına, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı rivayet etmektedir.

Rüyada çatının damlaması aile hayatının sorunsuz olacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çatının uçması dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada yağmurda çatının akması hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada çatının içini görmek çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.