Rüyada çatlak yol görmek

Rüyada çatlak yol görmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada çatlak yol gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen ya da yavaşlatan kişiler olabilir.

Rüyada çatlak cam üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada çatlak yol görmek yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, kırgınlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada evi çatlak görmek kötü kimselerle karşılaşamayacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine yorulur.

Rüyada çatlak çay bardağı insanlarla arasının açılacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine delalettir.

Rüyada çatlak şişe hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına tabir olunur.

Rüyada tavanda çatlak görmek kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada kafada çatlak görmek konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, anlaşmazlıklara düşeceğine yorulur.

Rüyada çatlak kaz yumurtası görmek yalan söyleyeceğine, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments