Rüyada çelik çubuk görmek

Rüyada çelik çubuk görmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, neşe içinde olacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, çaresiz ve yalnız kalacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çelik çubuk gördüyseniz:

  • Diğerlerinin yaptıklarıyla ilgilenerek zaman kaybediyorsunuz.

Rüyada çelik çubuk görmek çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına delalettir.

Rüyada çubuk görmek bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine yorulur.

Rüyada çubuk toplamak geçirilen zor günlerin unutulacağına, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına tabir olunur.

Rüyada çubuk tarçın keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına alamet eder.

Rüyada uzun çubuk görmek kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına delalettir.

Rüyada tuzlu cubuk görmek anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına,sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada kırmızı çubuk görmek güzel günler için yaşayacağına, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına işarettir.

Rüyada susamlı çubuk kraker ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments