Rüyada cezaevinde olan birini dışarda görmek

Rüyada cezaevinde olan birini dışarda görmek işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına yorulur.

Rüyada cezaevinde olan birini dışarda gördüyseniz:

  • Kendinize güveninizi veya özsaygıyı kaybedebileceğiniz, güvensizlik temasının ön plana çıkabileceği zamanlar.

Rüyada cezaevinde olan birini dışarda görmek hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cezaevinde yatan birini dışarda görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada hapiste olan birini dışarda görmek girdiği işleri kaybedeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tutuklu olan birini dışarda görmek kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada mahkum olan birini dışarda görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada hapiste olan birini dışarda görmek ihya elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine delalettir.

Rüyada cezaevinde olan birini düğünde görmek işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına işaret etmektedir.

Rüyada cezaevinde olan birini çıkmış görmek ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Taka

Rüyamda cezaevinde olan bir arkadaşımı bir yerde lavabo sırası beklerken lavabodan onun çıktığını görüyordum muhabbet ediyorduk ne zaman çıktın felan sonra uyandım

Samet

Rüyamda rahmetli olan bir arkadaşımla birlikte cezaevinde yatıyorduk bu arkadaşım yaşarken daha önce cezaevine de girmişti çok enteresan bir rüya neye yorulmalıdır yardımcı olur musunuz

Pala

Şuan da sevdiğim kişiyle olunacakken zorluklarla karşı karşıya kaldık ve hep dua ediyordum
Allahım nasip değilse bana bir işaret ver ve hep dua etmek istiyordum birleşmek için
Rabbim istemeyi vermeseydi
Verdirmeyi istetmez diye tabir ederim
Sonra dedim
Bir işaret ver
Ceza evindeki arkadaşımı gördüm cezaevinde çıkmış ve bizim evin önünde gördüm
Hayrı nedir

Nunnis

Abimin yakında mahkemesi var. Benim abim suçsuz yere içeride tutuluyor. Abimin rüyamda sürekli beraat etmiş görüyorum çok mutluyuz şaşkınız ama çıkacağından da emin duygularımızıda hisediyorum.birde 6 şubat depreminde kaybettigim ablam var oda abimin beraatinda hep yanımda görüyorum.11yaşinda kızımda rüyasında 2 askerin büyük bir kapıyı beklediğini sürekli kapı açtıklarını oradan birilerin çıktığını görmüş. Bizde dayımı bekliyorduk diyor.

Yersiz yurtsuz

Rüyamda kardeşim çıkmıştı hacca gidenler vardı onları ugurlayacakti dedim serbest misin daha dedi bilmiyorum

Emine

Kardeşim cezaevinde başka bir yere sevk edilecekmiş o yüzden 1 günlüğüne eve geliyor sarılıyoruz çok mutluydu yargılandığı olayla ilgili soru soruyorum cevap veriyor

Medine

Erkek arkadaşım cezaevinde rüyamda çıkmıştı fakat bir felakete uğramıştık deprem sel gibi sonra geçmişti her şey düzgündü

Umut ince

Rüyamda arkadaşım çıkıyor dışarı yanında tanımadım bi adamla geri gidicem diyor ceza evine sonra sarılıp alıyoruz bir birimize ama alkol mekan da oluyor bu olay

Sema Talay

Rüyamda hapiste olan abim dışarıdayken biz beraber alışveriş yapıyorduk

iboo iboo

tanidik birisi mahkum fakat elleri kelepceli şekilde dışarida gidiyordu gardiyanlarla beraber bana da ne haber diyodu

Münevver

Benim oğlum cezaevinde yakında mahkemesi var ben bütün ailem ve arkadaşları her gece rüyamızda oğlumun çıktığını görüyoruz bune anlama geliyor