Rüyada cezaevinde olan birini dışarda görmek

Rüyada cezaevinde olan birini dışarda görmek işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına yorulur.

Rüyada cezaevinde olan birini dışarda gördüyseniz:

  • Kendinize güveninizi veya özsaygıyı kaybedebileceğiniz, güvensizlik temasının ön plana çıkabileceği zamanlar.

Rüyada cezaevinde olan birini dışarda görmek hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cezaevinde yatan birini dışarda görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada hapiste olan birini dışarda görmek girdiği işleri kaybedeceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tutuklu olan birini dışarda görmek kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada mahkum olan birini dışarda görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada hapiste olan birini dışarda görmek ihya elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine delalettir.

Rüyada cezaevinde olan birini düğünde görmek işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına işaret etmektedir.

Rüyada cezaevinde olan birini çıkmış görmek ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Münevver

Benim oğlum cezaevinde yakında mahkemesi var ben bütün ailem ve arkadaşları her gece rüyamızda oğlumun çıktığını görüyoruz bune anlama geliyor

iboo iboo

tanidik birisi mahkum fakat elleri kelepceli şekilde dışarida gidiyordu gardiyanlarla beraber bana da ne haber diyodu

Sema Talay

Rüyamda hapiste olan abim dışarıdayken biz beraber alışveriş yapıyorduk

Umut ince

Rüyamda arkadaşım çıkıyor dışarı yanında tanımadım bi adamla geri gidicem diyor ceza evine sonra sarılıp alıyoruz bir birimize ama alkol mekan da oluyor bu olay