Rüyada çocuğa yılan sokması

Rüyada çocuğa yılan sokması kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, ruh sağlığının bozulacağına, isteklerin yerine geleceğine, hayır duaları alacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğa yılan sokması gördüyseniz:

  • Çok fazla tutumlu değilsiniz.

Rüyada çocuğa yılan sokması kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çocuğa süt vermek rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğa dua öğretmek güzel huylarını terk edeceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğa muz vermek taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir çocuğa top vermek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına inanılır.

Rüyada bir çocuğa süt vermek haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada iki çocuğa bakmak bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya yorulmaktadır.

Rüyada çocuğa ağlamak insanların afiyet bulacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.