Rüyada çocuğun boğulması

Rüyada çocuğun boğulması anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, işinde terfi alacağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğun boğulması gördüyseniz:

  • Sadece daha yaratıcı düşünmeniz gerekiyor.

Rüyada bir çocuğun isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğun taş atması evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, parasal durumun düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada çocuğun seslenmesi bol kazanç getireceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına işarettir.

Rüyada çocuğun süt emmemesi onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bir çocuğun yanması kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir küçük çocuğun bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun öpmesi çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, mevcut konforunun da devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğun can çekişmesi sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments