Rüyada çocuğunu uçurumdan düştüğünü görmek

Rüyada çocuğunu uçurumdan düştüğünü görmek başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada çocuğunu uçurumdan düştüğünü gördüyseniz:

  • Size ilham veren kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada çocuğunu uçurumdan düştüğünü görmek sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine inanılır.

Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, kendi işine kavuşacağına işarettir.

Rüyada birini uçurumdan düştüğünü görmek engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada kardeşinin uçurumdan düştüğünü görmek tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşın uçurumdan düştüğünü görmek hayatının bir anda cennete döneceğine, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına işaret eder.

Rüyada babasının uçurumdan düştüğünü görmek rahat bir döneme gireceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada bir arabanın uçurumdan düştüğünü görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine işarettir.

Rüyada oğlumun uçurumdan düştüğünü görmek kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments