Rüyada çocuğunun akıntıya kapıldığını görmek

Rüyada çocuğunun akıntıya kapıldığını görmek sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, işinin en iyisi olacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, statü atlayacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına işarettir.

Rüyada çocuğunun akıntıya kapıldığını gördüyseniz:

  • Girişimci olmanızda fayda var.

Rüyada çocuğunun akıntıya kapıldığını görmek mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına tabir olunur.

Rüyada akıntıya kapıldığını görmek hacetinizin giderilmesine, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına delalettir.

Rüyada kızının akıntıya kapıldığını görmek işlerin günden güne kötüleşeceğine, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine işaret eder.

Rüyada başkasının akıntıya kapıldığını görmek yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunun sele kapıldığını görmek alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine işaret eder.

Rüyada kendi çocuğunun sele kapıldığını görmek üzüntüden sonra ferahlamaya, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına işarettir.

Rüyada çocuğunun suya kapıldığını görmek maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına alamet eder.

Rüyada suda akıntıya kapılmak çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada çocuğunun akıntıya kapıldığını görmek

  1. selamlar bügün ruyamdaailecek pikniğe gidiyoruz guzel dere kenarı bir yer eşimle torunum suya girecekken onları çekiyorum tutuyorum bu arada burda nevar geçerim diyerek kızım suya atlıyor akıntıya kapılıyor ben bağırıp çağırıp çırpınırken uyandım alemeti nedir acaba

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Görülen rüya habere, başarıya ve düzlüğe işaret eder. Rüya yorumuna göre bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine; düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine; maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.