Rüyada çocuğunun lösemi olduğunu görmek

Rüyada çocuğunun lösemi olduğunu görmek girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, saygınlığa, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunun lösemi olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmenizin beklenmesi sizi biraz sinirlendirebilir.

Rüyada çocuğunun lösemi olduğunu görmek hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada kardeşinin lösemi olduğunu görmek keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına işarettir.

Rüyada çocuğun lösemi olduğunu görmek çok başarılı olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada lösemi hastası olduğunu öğrenmek yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada birinin lösemi olduğunu görmek bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının lösemi olduğunu görmek özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada kendini lösemi olduğunu görmek üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir çocuğun lösemi olduğunu görmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments