Rüyada çok susayıp su içtiğini görmek

Rüyada çok susayıp su içtiğini görmek iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, sorunların büyük darbeler vuracağına, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına, parasının ve canın güvende olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok susayıp su içtiğini gördüyseniz:

  • Hareketli programlar kendinize olan güveninizin artmasını sağlayabilir.

Rüyada çok susayıp su içtiğini görmek nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, hatalarını düzelteceğine alamet etmektedir.

Rüyada susayıp su içtiğini görmek akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına rivayet eder.

Rüyada susayıp sürekli su içtiğini görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine alamet eder.

Rüyada susayıp su içmemek nedir en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine alamet eder.

Rüyada çok susayıp su içememek rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına işarettir.

Rüyada çok susayıp kana kana su içmek uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada çok susayıp su içmek yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına yorulmaktadır.

Rüyada susayıp su içememek kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.