Rüyada çok uzun boylu kadın

Rüyada çok uzun boylu kadın gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yaşama hevesinden olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada çok uzun boylu kadın gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmazlıklarınız olabilir.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek büyük bir makama geleceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına delalet eder.

Rüyada uzun boylu olmak sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok uzun boylu kadın gereken sabrı göstereceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine yorulur.

Rüyada bebeğin uzun boylu olması saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine inanılır.

Rüyada arkadaşını uzun boylu görmek şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşini uzun boylu görmek mal mülk kazanacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun boylu kumral erkek kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına işarettir.

Rüyada çok uzun boylu birini görmek gönül hoşluğunu yakalayacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments