Rüyada çoraplarını giymek

Rüyada çoraplarını giymek çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada çoraplarını giymek gördüyseniz:

  • Doğru verilere sahipseniz, maddi veya üretkenlik gerektiren Koşullarınızdan ödün vermeniz gerekmiyor.

Rüyada çoraplarını giymek duaların boşa gideceğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine işaret eder.

Rüyada çoraplarını çıkardığını görmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine yorulur.

Rüyada çoraplarını yırtık görmek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına işarettir.

Rüyada çoraplarını aramak imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, sağlığa önem verilmemesi, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına işarettir.

Rüyada çoraplarını görmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, güzel huylarını terk edeceğine, inancını bir kenara atacağına delalet eder.

Rüyada çoraplarını çıkarmak ömür boyu devam edeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına alamet eder.

Rüyada çoraplarını değiştirmek hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına delalettir.

Rüyada çoraplarını bulamamak yetki ve imza sahibi olacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.