Rüyada çukur mezar görmek

Rüyada çukur mezar görmek kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, dertleri biteceğine, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine yorulur.

Rüyada çukur mezar gördüyseniz:

  • Halledebileceğinizden çok şeyle ilgilenmeniz ya da diğerlerinin size görev veya yük yüklemesine açık duruşunuz memnuniyetsiklik yarata bilir.

Rüyada çukur mezar görmek hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına tabir olunur.

Rüyada mezar taşı olmayan mezar görmek düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezar içinde mezar görmek alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezar üstünde mezar görmek kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, çok hayırlı kazançların elde edileceğine delalet eder.

Rüyada mezar üstüne mezar görmek size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına yorulur.

Rüyada çukur görme çok büyük fırsatları kaçıracağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına yorulur.

Rüyada çukur doldurmak ayaklandıracağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada toprak çukur uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments