Rüyada cumhurbaşkanıyla yatmak

Rüyada cumhurbaşkanıyla yatmak arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, zaaflarına kapılacağına, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, maddi durumunuzun düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanıyla yatmak gördüyseniz:

  • Aşırı iyimser olmayın, israftan kaçının, kurnazlıktan kaçının, kendinizi gerektiğinde yeterince eleştirin.

Rüyada cumhurbaşkanıyla ağlamak bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına işaret eder.

Rüyada cumhurbaşkanıyla kucaklaşmak avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada cumhurbaşkanıyla nişanlanmak onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanıyla iş yapmak hem yıpranacağına, bir sebeple çok zorlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanıyla el ele tutuşmak çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada cumhurbaşkanıyla selamlaşmak sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine rivayet eder.

Rüyada cumhurbaşkanıyla oturmak hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, acı veren kazalara rivayet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanıyla yatmak geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, bu kişi yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments