Rüyada dağ menekşesi görmek

Rüyada dağ menekşesi görmek büyük bir makama geleceğine, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, önündeki engelleri aşamayacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada dağ menekşesi gördüyseniz:

  • Fedakarlıklarınız boşa gidebilir.

Rüyada dağ menekşesi görmek onun yasaklarını çiğneyeceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada afrika menekşesi görmek çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mor afrika menekşesi görmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına delalettir.

Rüyada kır menekşesi görmek geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.