Rüyada dağda olmak

Rüyada dağda olmak maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, yolculuğa çıkmaya, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dağda olmak gördüyseniz:

  • Kızgınlığa izin vermemelisiniz.

Rüyada dağda yol görmek rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada dağda olmak ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, yardım edeceğine işarettir.

Rüyada dağda göl görmek o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağda kalmak hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağda sis görmek maddi sıkıntıların biteceğine, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine yorulur.

Rüyada dağda kar görmek gıybet edeceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına alamet etmektedir.

Rüyada dağda koşmak sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına tabir olunur.

Rüyada dağda avlanmak yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.