Rüyada dar uzun oda görmek

Rüyada dar uzun oda görmek müjdeli olaylar yaşayacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına delalettir.

Rüyada dar uzun oda gördüyseniz:

  • Bazı davranışlarınızı değiştirmeniz veya mevcut durumunuzu yenilemeniz gerekiyor.

Rüyada eski sevgilinin sana uzun uzun bakması sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, neşeli zamanların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tuvalete uzun uzun işediğini görmek kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun uzun işediğini görmek diyadinnet güzel zamanlar geçireceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağzından uzun uzun bir şeylerin çıkması yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına delalettir.

Rüyada birinin sana uzun uzun bakması istediği başarıyı göstereceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada biriyle uzun uzun öpüşmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, hastalıklarının biteceğine inanılır.

Rüyada birine uzun uzun sarılmak günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğine uzun uzun sarılmak dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada dar uzun oda görmek

  1. Selam size bir sey soylemek istiyorum bu gece bi ruya gordum ruya soyleydi bizim evin salonu cok daralmisdi evimizin koludorundan bile dardi yanlis hatirlamiyosam ve bende odaya girp cikiyodum sonra bir daha girdim odada babam vardi o dar odada bizim buyuk Televizyonumuz uzanip kanepede izliye biliyodu kanepede acikdi oda dar olsa bile babamin yanindaki masadaysa meyveler vardı annnemin sanirim sesini duyuyodum ama asla o odaya girmiyodu eğer annemdiyse sizden ricam lutfen bu ruyanin tabirini yapin aklima cok takildi

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Görülen rüya afiyete, tutkuya ve mutluluğa alamettir. Rüya tabirine göre kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına; tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına; aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.