Rüyada davar kellesi görmek

Rüyada davar kellesi görmek doğru iş ortaklığı yapacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, büyük sıkıntılar çektikten sonra bir de hastalıkla uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin, çok kötü durumlara düşeceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına rivayet eder.

Rüyada davar kellesi gördüyseniz:

  • Belli planların, anlaşmaların ya da düzenlemelerin nasıl yoluna sokulabileceği üzerine düşünmeniz gerekebilir.

Rüyada davar kellesi görmek parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada davar eti görmek fakirlik ve yokluk göreceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına delalettir.

Rüyada davar sürüsü görmek kederleneceğine, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine rivayet eder.

Rüyada davar köpeği görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara davar görmek gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada beyaz davar görmek lüks, konfor içinde olacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına işaret eder.

Rüyada davar görmek saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına yorulur.

Rüyada davar sürüsünü kaybetmek makam edineceğine, itibar kazanacağına, kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments