Rüyada dere yüzmek

Rüyada dere yüzmek bahtının ve geleceğinin açık olacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, belaya ve derde düşeceğine işarettir.

Rüyada dere yüzmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerden fayda veya yardım görmeyi umuyorsanız gecikmeler veya aksilikler yaşanabilir.

Rüyada dere temizlemek rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine delalettir.

Rüyada dere aşmak bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada akarsu dere ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada taşkın dere kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada dere görmek küs arkadaşların barışacağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada buz tutmuş dere sıkıntıların azalacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine tabir olunur.

Rüyada yükselen dere soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada dere geçmek geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.