Rüyada dişlerin beyazlanması

Rüyada dişlerin beyazlanması bebek sahibi olunacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, hayıflanacağına rivayet eder.

Rüyada dişlerin beyazlanması gördüyseniz:

  • İşleri tamamlama yeteneğinizle gurur duyabilirsiniz.

Rüyada alt dişlerin kırılması elindekini de bitireceğine, kazancının iki kat artacağına yorulur.

Rüyada dişlerin kilitlenmesi hayatı boyunca hep başarılı olacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada alt dişlerin dökülmesi bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine delalettir.

Rüyada alt dişlerin sıkışması illet bir hastalığa yakalanmayacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine tabir olunur.

Rüyada ön dişlerin çatlaması hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişlerin yanması adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına alamet eder.

Rüyada dişlerin kasılması parasını ve malını kaybedeceğine, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine inanılır.

Rüyada alt dişlerin kanaması sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments