Rüyada dudağının uyuştuğunu görmek

Rüyada dudağının uyuştuğunu görmek yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, düşmanını dost, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, kazanç kapılarının açılacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına alamet eder.

Rüyada dudağının uyuştuğunu gördüyseniz:

  • Projelerinizi harekete geçirmek için heyecan duyuyorsunuz.

Rüyada dudağının uyuştuğunu görmek işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada elin uyuştuğunu görmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada sol elinin uyuştuğunu görmek bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada ayağının uyuştuğunu görmek ekmeğin ve paranın da artacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada dudağının patlaması size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına işaret eder.

Rüyada dudağının uçukladığını görmek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada alt dudağının şiştiğini görmek zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dudağının kenarından öpmek her kararlarında onların arkasında olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments