Rüyada düğün töreni görmek

Rüyada düğün töreni görmek kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, yeni bir haneye sahip olacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına inanılır.

Rüyada düğün töreni gördüyseniz:

  • Bir ihtimal, ortaklıklar,evlilikler veya iş birlikleri açısından da bir deneme-yanılma süreci geçirebilirsiniz.

Rüyada düğün töreni görmek başarılarının çoğalacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına delalettir.

Rüyada oscar töreni yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ödül töreni cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada söz töreni görmek istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine işarettir.

Rüyada icazet töreni eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada asker töreni eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına,  yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, tartışma yaşayacağına alamet eder.

Rüyada nikah töreni eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine delalet eder.

Rüyada kep töreni görmek maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments