Rüyada dükkan önü temizlemek

Rüyada dükkan önü temizlemek böylece hayatının da düzene gireceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, anne duasının açılacağına, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, hayatının güzelleşeceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine tabir olunur.

Rüyada dükkan önü temizlemek gördüyseniz:

  • Ek gelirler, alım-satım kanalıyla elinize geçen paralar ya da maaş artışı türünde gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada dükkan dükkan gezmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine tabir olunur.

Rüyada boş dükkan hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine işarettir.

Rüyada dükkan dolaşmak ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına işaret etmektedir.

Rüyada dükkan önü temizlemek kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına rivayet eder.

Rüyada dükkan cam kırılması rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada dükkan boyama çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına alamet eder.

Rüyada dükkan anahtarı sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına alamet eder.

Rüyada dükkan bakmak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments