Rüyada dünyayı gezdiğini görmek

Rüyada dünyayı gezdiğini görmek elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, bahtının açık olacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada dünyayı gezdiğini gördüyseniz:

  • Sizi rahatsız eden bazı konularda huzura kavuşacaksınız.

Rüyada dünyayı gezdiğini görmek yol göstereceğine, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine tabir olunur.

Rüyada dünyayı tutmak kimseye borçlanmayacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada dünyayı izlemek sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına işaret eder.

Rüyada dünyayı dolaşmak işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına yorulur.

Rüyada dünyayı siyah görmek kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, başkalarının hakkına giz dikip, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine yorulur.

Rüyada dünyayı küçük görmek fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine yorulur.

Rüyada dünyayı yakından görmek hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dünyayı kuşbakışı görmek çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, sorunlarının da son bulacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments